Login:

Logując się, akceptuję OWU | Przypomnij hasło

Zaatakować pomimo tego?


myszka7a
Poziom 116
Punkty życia
37 %
Doświadczenie
50.62 %
Siła
429
Władanie bronią
623
Zręczność
845
Budowa fizyczna
385
Charyzma
791
Inteligencja
122
Pancerz 15093
Obrażenia 395 - 452
Ostrzeżenie

Ten przedmiot stanie się związany duszą, jeśli go założysz!



Charakterystyka

Veni-Vidi-Vici



myszka7a zdobył: 6.387
myszka7a zdobył: 5.930
myszka7a zdobył: 5.016
myszka7a zdobył: 6.619
myszka7a zdobył: 11.439
myszka7a zdobył: 13.965
myszka7a zdobył: 13.278
myszka7a zdobył: 7.494
myszka7a zdobył: 23.268
myszka7a zdobył: 90.000
Sat, 16.01.2010 - 20:15:06 Zyskałeś doświadczenie i podwyższyłeś swój poziom. Twój nowy poziom: 85
Thu, 28.01.2010 - 21:58:46 Zyskałeś doświadczenie i podwyższyłeś swój poziom. Twój nowy poziom: 86
Thu, 11.02.2010 - 06:32:18 Zyskałeś doświadczenie i podwyższyłeś swój poziom. Twój nowy poziom: 87
Fri, 26.02.2010 - 16:23:45 Zyskałeś doświadczenie i podwyższyłeś swój poziom. Twój nowy poziom: 88
Mon, 15.03.2010 - 22:52:10 Zyskałeś doświadczenie i podwyższyłeś swój poziom. Twój nowy poziom: 89
Wed, 07.04.2010 - 20:32:49 Zyskałeś doświadczenie i podwyższyłeś swój poziom. Twój nowy poziom: 90
Mon, 03.05.2010 - 08:11:19 Zyskałeś doświadczenie i podwyższyłeś swój poziom. Twój nowy poziom: 91
Sun, 30.05.2010 - 09:44:12 Zyskałeś doświadczenie i podwyższyłeś swój poziom. Twój nowy poziom: 92
Tue, 29.06.2010 - 17:24:23 Zyskałeś doświadczenie i podwyższyłeś swój poziom. Twój nowy poziom: 93
Mon, 02.08.2010 - 11:25:37 Zyskałeś doświadczenie i podwyższyłeś swój poziom. Twój nowy poziom: 94
Sun, 24.10.2010 - 18:34:14 Zyskałeś doświadczenie i podwyższyłeś swój poziom. Twój nowy poziom: 96
Sun, 12.12.2010 - 10:38:51 Zyskałeś doświadczenie i podwyższyłeś swój poziom. Twój nowy poziom: 97
Sun, 30.01.2011 - 07:15:58 Zyskałeś doświadczenie i podwyższyłeś swój poziom. Twój nowy poziom: 98
Sat, 26.03.2011 - 20:59:49 Zyskałeś doświadczenie i podwyższyłeś swój poziom. Twój nowy poziom: 99
Mon, 23.05.2011 - 10:19:04 Zyskałeś doświadczenie i podwyższyłeś swój poziom. Twój nowy poziom: 100
Mon, 18.07.2011 - 08:38:53 Zyskałeś doświadczenie i podwyższyłeś swój poziom. Twój nowy poziom: 101
Mon, 12.09.2011 - 06:30:24 Zyskałeś doświadczenie i podwyższyłeś swój poziom. Twój nowy poziom: 102
Tue, 08.11.2011 - 23:18:26 Zyskałeś doświadczenie i podwyższyłeś swój poziom. Twój nowy poziom: 103
Fri, 18.05.2012 - 05:03:18 Zyskałeś doświadczenie i podwyższyłeś swój poziom. Twój nowy poziom: 105